Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/klient.dhosting.pl/mbhouse/mieszkania-treningowe.pl/public_html/wp-content/themes/fox/inc/admin/import.php on line 323
Kadra – Mieszkania Treningowe
Browse Category

Kadra

Katarzyna Jurewicz – starsza trenerka samodzielności

Absolwentka psychologii, doradczyni zawodowa, trenerka umiejętności społecznych i interpersonalnych. Od kilkunastu lat prowadzi stowarzyszenie i zarządza projektami społecznymi oraz wieloosobowym zespołem ludzi.

Prowadzi treningi interpersonalne, konsultacje psychologiczne, leśną terapię. Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, leśnej terapii, terapii zabawą. Fascynuje się pracą z drugim człowiekiem i wierzy, że każdy ma zasoby, żeby dokonać w swoim życiu zmiany. Obecnie studiuje psychotraumatologię, zgłębia powiązania pomiędzy stresem, traumą, ciałem a psychiką.

Zafascynowana przyrodą i jej wpływem na człowieka. Wierzy, że w lesie można przepracować dużo więcej niż w gabinecie terapeutycznym, dlatego między innymi ukończyła międzynarodowe szkolenie dla trenerów outdoor education. Lubi pracować z rodzicami nad budowaniem relacji i zdrowej więzi z dziećmi.

Nie ma dla niej tematów tabu, dlatego też intensywnie dokształca się w obszarze seksualności (edukacja i terapia), ukończyła m.in. szkolenie w ramach Studium Umiejętności Psychologicznych – „TSR w obszarze seksualności”.

Prywatnie mama 2 dzieci, właścicielka 2 przygarniętych kotek, miłośniczka górskich i leśnych wędrówek oraz wypraw rowerowych. Relaksuje się ćwicząc jogę, a ostatnio również aerial jogę oraz wyrywając chwasty w ogrodzie. Gdyby miała więcej czasu, to cały ogród zasadziłaby warzywami, ziołami i krzaczkami owocowymi.

Jej motto to: Jak nie teraz to kiedy?

Anna Podlewska – trenerka samodzielności

Od 10 lat spełnia się zawodowo jak pracownik socjalny w OPS Goleniów. Lubi pracę z ludźmi, wyzwania, animacje, zajęcia w które może włożyć całe serce i zaangażowanie.

Wierzy, że każdemu człowiekowi należy się szacunek oraz stworzenie warunków do samorozwoju. W pracy zawodowej  stale podnosi swoje kompetencje poznawcze i społeczne.

Chętnie poszerza wiedzę, wie bowiem, że im szersze kompetencje pracownika, opiekuna lub trenera, tym większe szanse na realizację założeń projektów społecznych i lepsze efekty osiągane przez ich uczestników.

Justyna Różańska – trenerka samodzielności

Jest genetycznym biologiem i miłośniczką natury ale teraz pracuje na rzecz drugiego człowieka. Posiada doświadczenie w pracy z ludźmi (z rodziną i dzieckiem oraz osobami niepełnosprawnymi).

Pracuje w Zakładzie Aktywności Zawodowej jako trener pracy. Obszar jej zainteresowań to szeroko rozumiane wsparcie dla osób niepełnosprawnych w zakresie ich rozwoju osobistego, społecznego i zawodowego.

Empatyczna i zaangażowana osoba, której pasją jest praca i działalność społeczna. Czas wolny najchętniej spędza z rodziną aktywnie wypoczywając, grając w planszówki, czytając lub przeprowadzając kuchenne eksperymenty. Kocha koty i podobnie jak one uwielbiam wygrzewać się w słońcu. A mimo to marzy o zobaczeniu zorzy polarnej 🙂

Prywatnie samodzielna mama pięcioletniej Martynki.

Hobby na życie: birdwatching, grzybobranie, czytanie i piesze wycieczki. Ulubiony cytat: „Jeśli tylko chcesz, to drugiemu coś od siebie daj bo prawdziwy życia sens, dawać innym to, co sam byś dostać chciał.” 

Ewa Marcinkowska – trenerka samodzielności

Obecnie jest studentką V roku psychologii, specjalności klinicznej. Była wolontariuszką Krajowego Towarzystwa Autyzmu w Szczecinie, gdzie współpracowała z terapeutami podczas terapii zajęciowej dzieci i nastolatków w spektrum.

W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na budowanie relacji, empatyczną komunikację i akceptację uczestników, ponieważ głęboko wierzy w ich skuteczność.

Ukończyła szkolenie I i II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, która wplata w swoją pracę. Jej zainteresowania to taniec, polski folklor, gry planszowe, ekologia i podróże.

Przemysław Głowacki – trener samodzielności

Z wykształcenia informatyk, który zgłębia codziennie tajniki Internetu. Od lat prowadził szkolenia zawodowe dla osób wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Obecnie studiuje na dwóch kierunkach: psychologii śledczej i psychotraumatologii, ponieważ chce rozwijać swoje umiejętności pracy z drugim człowiekiem i wspomagać osoby po trudnych przeżyciach.

Kamila Kunert – trenerka samodzielności

Od 3 lat pracuje w Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjno-Wychowawczym w Goleniowie. Aktualnie jest studentką pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej z resocjalizacją. Zafascynowana pracą z drugim człowiekiem intensywnie rozwija się na licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. Jej pasją jest joga, nordic walking, kultura i literatura skandynawska oraz staropolska. 

Kornelia Winczewska – trenerka samodzielności

Pedagog. Absolwentka WSP w Szczecinie, WSHE w Łodzi oraz licznych szkoleń i kursów doszkalających, specjalizuje się w pedagogice opiekuńczej i resocjalizacyjnej, prewencji patologii i zagrożeń społecznych, psychopedagogice. Obecnie jest terapeutą z 11-letnim stażem w pracy z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie w Środowiskowym Domu Samopomocy. Jej pasją jest czytanie książek, gry stolikowe oraz spacery. 

Michał Mazurczak – trener samodzielności

z wykształcenia pedagog i pracownik socjalny. Oligofrenopedagog  z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi z  dysfunkcjami rozwojowymi oraz przejawami demoralizacji.  

Przez 10 lat pracownik Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej na stanowisku wychowawcy. Obecnie pracownik socjalny w Ośrodku Pomocy Społecznej w Goleniowie w dziele Pracy Socjalnej i Integracji Społecznej. Członek stowarzyszenia „HORYZONT”, którego głównym działaniem jest wspieranie osób niepełnosprawnych w celu zapewnienia im możliwości samodzielnego radzenia sobie w ich aktywnym i godnym życiu społecznym, zawodowym, kulturalnym etc.  a także wsparcie ich rodzin i opiekunów.

Pracował jako trener aktywności w pracowni wspierania rozwoju i aktywności zawodowej niepełnosprawnych mieszkańców i mieszkanek Gminy Goleniów przygotowywanych do pracy w  Zakładzie Aktywności Zawodowej. Prowadził prace koordynacyjne przy realizacji projektu „

Bezpieczna przyszłość – model wsparcia środowiskowego Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w społeczności lokalnej”. Lubi pracę z ludźmi. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Zaangażowany jest w działalność społeczną. Chętnie wypoczywa aktywnie, ogląda spektakle teatralne oraz gotuje.